Pasūtījuma noformēšana.

Cienījamie klienti!

Ja jums rodas jautājumi par pasūtījuma noformēšanu mūsu  interneta veikalā.

Ja jūs vēlaties nomainīt pasūtījuma saņemšanas vietu.

Ja jūs vēlaties noformēt pasūtījumu pa telefonu.

Lūdzu zvaniet mums darba dienās no 9:00 līdz 18:00 (+371) 28353585 un (+371) 29482225.

Kā veikt pasūtījumu mūsu interneta veikalā?

Iepirkties mūsu interneta veikalā  ir viegli un ērti.

Piereģistrējieties - lietotāja reģistrācija nav obligāta, bet tā palīdzēs Jums ietaupīt Jūsu laiku (personīgo informāciju un piegādes adresi nav nepieciešams pievienot katru reizi, jo visa informācija tiek saglabāta datu bāzē).

Atrodiet vajadzīgo preci, pievienojiet preci savam iepirkumu grozam (Ja šobrīd prece nav pieejama, tad tas būs atainots preces aprakstā un poga „Grozā” nebūs pieejama).

Jūs varat turpināt preču izvēli (ja pēc vienas preces pievienošanas vēlaties arī iegādāties citas preces), izdzēst preces no pirkumu groza vai pāriet pie pirkuma apmaksas.

Jūs varat ievadīt atlaižu kupona kodu, ja Jums tāds ir . Ja kods ir ievadīts pareizi, precēm grozā tiks aprēķināta cena, atbilstoši kupona atlaidei un pirkuma summa tiks pārrēķināta. Varat pāriet pie pirkuma noformēšanas, nospiežot pogu „Noformēt pasūtījumu”.

Pensionāriem vienmēr tiek piemērota atlaide -10% visai mūsu produkcijai (tikai pilnas cenas precēm, atlaides nesummējas) Ja jūs esiet pensionārs tad lūdzu informējiet mūs pa telefonu un mēs piešķirsim jums -10% atlaidi.

Aizpildiet visus pieprasītos laukus.

Ja esat mūsu interneta veikala reģistrēts lietotājs, Jums nebūs nepieciešams neko aizpildīt, jo visi dati tiks ievietoti no Jūsu profila.  Izvēlieties piegādes veidu, apmaksas veidu un nospiediet „Noformēt pasūtījumu”.

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas Jūs saņemsiet e-pasta vēstuli un kurjers iespējami īsā laikā sakontaktēsies ar Jums, lai noskaidrotu vēlamo piegādes laiku. Pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no 9.00 – 18.00.

Pasūtījuma atcelšana.
Distances līgums/Preču atgriešana
Garantijas un atteikuma tiesības
Kad Patērētājs nevar atgriezt preces ?