20180528_111023.jpg

Mani Vitamīni

Bioloģiski aktīvas vielas - bioloģiski aktīvai dzīvei

Mani Vitamīni – tas nav vienkārši skaists nosaukums, tās ir pēc sastāva un efektivitātes pašas labākās bioloģiski aktīvās vielas, kuras es izvēlos sev un savai ģimenei un kuras iesaku saviem draugiem un kolēģiem. Tie tik tiešām ir mani vitamīni, kurus radījuši Šveices, Vācijas, Beļģijas un Holandes labākie farmaceiti, bioķīmiķi- nutriciologi un ārsti.

 Tā ir arī mana vairāk kā 10 gadus ilgā nutriciologa- tehnologa pieredze, kurā ar prieku dalos gan ar saviem klientiem, gan draugiem un kolēģiem. Esmu ne tikai uzņēmuma vadītāja, ne tikai speciālists, bet arī tāds pats domājošs cilvēks kā jūs, kurš meklē patiešām bioloģiski vērtīgus un efektīvus preparātus veselības un jaunības saglabāšanai. Tam, lai spētu būt laimīga sieviete, nenogurstoša mamma un lai nepārtraukti pilnveidotos savā specialitātē.

Jo mēs esam laimīgi, kad esam veseli, un esam veseli tad, kad esam laimīgi!

Aizmirstiet visu, ar ko Jūs biedēja iepriekš- “jūsu vecumā tas vairs nepalīdzēs”, “ jums ir hroniska saslimšana un nav jēgas vairs kaut ko mainīt”, “kādēļ gan meklēt kaut ko jaunu, viss taču ir vienāds”, “jums var palīdzēt tikai zāles no ķīmiskām vielām”!

Ir tikai viens vissvarīgākais mūsu organisma likums, kuram ir pakļauts ikkatrs cilvēks, no prezidenta līdz sētniekam, no dzimšanas līdz nāvei, katrs orgāns, katra mūsu organisma dzīvā šūniņa.

Tas ir “barības bāzes” likums, kurš nosaka savlaicīgu nepieciešamo strukturālo komponentu( bioloģiski aktīvo vielu) nokļūšanu organismā, lai veidotu tajā jaunas, veselas šūnas un ātri iznīcinātu vecās, slikti funkcionējošās šūnas. Tieši tas mums dod veselību, garu mūžu un pat asu prātu, un veselu psihi.

Šveicē tādu pieeju veselības saglabāšanā un atjaunošanā izmanto jau vairāk kā 25 gadus. Gadu gaitā apmeklējot dažādus ar savu specialitāti saistītus seminārus Šveicē, es pārliecinājos par to, ka pieredzes bagāti ārsti, zinātnieki, farmaceiti un bioķīmiķi savas veselības uzturēšanai vienmēr izmanto tieši bioloģiski aktīvas vielas. Īpaši mani iepriecināja ārsti- onkologi, kuri dienā lieto vismaz 2 līdz 16 bioloģiski aktīvās vielas, un kā likums sporto, jo Rietumeiropā taču pacients nekad neuzticēs savu ārstēšanu slimīgam, savu veselību  nesaudzējošam ārstam vai dietologam.

Tāpēc es jums piedāvāju pašas un manu Eiropas kolēģu pārbaudītus preparātus, kuri tiek ražoti no izejvielām, kas tiek pakļautas visstingrākajai kvalitātes kontrolei – molekulārajai diferenciācijai, un ir paredzēti izplatīšanai tikai Rietumeiropas valstīs.

 

Laipni aicināti veselīgā, bioloģiski aktīvā dzīvē!

 

Ar patiesu cieņu,

Jūsu nutriciologs