Bišu māšu peru pieniņš 30kaps. Royal Jelly Extra sterk

RažotājsProviform
Pieejamība:ir noliktavā 6 prece (s)
Preces kods:4431

Izmēri un svars

Preces svars: 150.0000G
26,15 €
Royal Jelly Extra sterk Bišu māšu peru pieniņa koncentrāts 30 kapsulas. 100% Dabisks, augstvērtīgs, koncentrēts, barojošs un bioloģiski aktīvs bišu māšu peru pieniņš. Satur lielā devā liofilizētu peru pieniņu ar peru pieniņa ekstrahētām aktīvām vielām.

Royal Jelly Extra sterk Bišu māšu peru pieniņa koncentrāts 30 kapsulas.

100% Dabisks, augstvērtīgs, koncentrēts, barojošs un bioloģiski aktīvs bišu māšu peru pieniņš. Satur liofilizētu peru pieniņu ar peru pieniņa ekstrahētām aktīvām vielām.  

Bišu māšu peru pieniņš ir  bišu dziedzeru sekrēts, kas veidojas bitēm barotājām. Tas ir kā maiga krēmkrāsas želeja, ar ļoti patīkamu smaržu un nedaudz saldeni-skābu pēcgaršu. Ar bišu māšu peru pieniņu bites baro bišu māti ,un pateicoties peru pieniņa sastāvam, bišu māte nenoveco un ir veselīgāka atšķirībā no pārējām bitēm.

Peru pieniņš satur vairāk ne ka 110 dažādu vērtīgu vielu: dažādus B grupas vitamīnus, fermentus, aminoskābes, minerālvielas, nukleīnskābes, karbonskābes, acetilholīnu, adenozīnu.

Bišu māšu peru pieniņā ir vērtīgā 10-HDS decenskābe, kvalitatīvajā pieniņā jābūt vairāk par 1,5% 10-HDS. Šī skābe ir galvenā antibakteriālā un imūnsistēmu regulējoša viela bišu māšu peru pieniņā.

Peru pieniņa ekstraktam ir nāvējošā iedarbība uz 15 baktēriju sugām (sevišķi uz gram pozitīviem mikroorganismiem), dažām sēnēm un pelējumiem.

Peru pieniņa efektivitāte ir atkarīga no ieguves, uzglabāšanas un apstrādes apstākļiem. Gaisā un gaismā tas zaudē savu bioloģisku aktivitāti. Svaiga peru pieniņa terapeitiskās īpašības saglabājas tikai sasaldētā stāvoklī. Bet pareizi liofilizēts peru pieniņš savu aktivitāti saglabā 2-3 gadus.

Tikai aukstās liofilizācijas metode nodrošina peru pieniņa atveseļojošo efektu, tāpēc, ka saglabā visas peru pieniņa vērtīgās vielas dabīgā formā.

Lietojot peru pieniņu uzlabojas pašsajūta, atmiņa, vielmaiņa, zūd nogurums, mēs jūtam dzīvības enerģijas pieplūdumu. Bišu māšu peru pieniņš ir tik spēcīgs, ka var palīdzēt daudzreiz ātrāk atveseļoties dažādu smagu slimību gadījumā. Peru pieniņš depresijas gadījumā padarīs pašsajūtu mundrāku un dos enerģiju, līdz ar to uzlabosies arī garastāvoklis.

Royal Jelly Extra sterk Sastāvs: 1 kapsulā / 2 kapsulās

Bišu māšu peru pieniņš liofilizēts 1800mg / 3600mg

No tā Bišu māšu peru pieniņā ekstrakts 3:1  600mg / 1200mg

Nesatur: mākslīgas piedevas un alergēnus ĢMO, lipekli (glutēnu), soju, laktozi, aromatizētājus, krāsvielas un konservantus.

Bišu māšu peru pieniņu ieteicams lietot:

 • Aukstajā sezonā, lai stiprinātu imūnsistēmu un uzlabotu garīgo un fizisko izturību stresa un nespēka apstākļos.
 • Veģetatīvās distonijas gadījumā.
 • Ja ir elpošanas sistēmas vīrusu un baktēriju infekcijas.
 • Hroniska noguruma sindroma gadījumā, lai uzlabotu organisma izturību pret nelabvēlīgiem vides faktoriem.
 • Pēc ilgstošām un smagām slimībām.
 • Pēc dažādām operācijām atveseļošanās periodā.
 • Pēc ķīmijterapijas kursa.
 • Pēc galvas traumām, insulta, encefalīta, meningīta un citām ar galvas smadzenēm saistītām saslimšanām.
 • Fizisko un garīgo darba spēju izsīkuma gadījumā.
 • Cilvēkiem, kam  nepieciešams uzlabot uztveres spējas un koncentrēšanos.
 • Senioriem pēc 60 gadu vecuma ,lai uzlabotu dzīves kvalitāti un možumu.
 • Periodos, kad jāgatavojas eksāmeniem, jāraksta diplomdarbs vai disertācija.

Lietošana: jālieto no rīta pirms ēdienreizes, kapsula jāpaliek zem mēles un jāļauj tai izšķīst. Var kapsulu atvērt un tās saturu izbērt zem mēles. Pēc atvēršanas iepakojumu glabāt ledusskapī.

Bišu māšu peru pieniņu obligāti jālieto ziemā un pavasarī, jo tas palīdz atgūt enerģiju un stiprina imunitāti, īpaši veciem cilvēkiem.

Profilakses nolūkos bišu māšu peru pieniņu jālieto kursa veidā divas reizes gadā, ziemā un pavasarī. Bet, ja ir hroniskas kaites un jūs esiet novārdzis, šādu kursu var veikt četras reizes gadā, atkārtojot ik pēc diviem mēnešiem.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Jaunumi

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.