Blender Bottle šeikeris 760 ml

RažotājsSPONSER
Pieejamība:ir noliktavā 1 prece (s)
Preces kods:4392

Izmēri un svars

Preces svars: 240.0000G
17,90 €
BLENDER BOTTLE SPORTMIXER šeikeris. 760 ml ir mūsdienīgs un drošs šeikeris aktīvās atpūtas piekritējiem un profesionāliem sportistiem, ar kuru iespējams pagatavot savu mīļāko dzērienu vai proteīna kokteili ātrāk un garšīgāk nekā ar standarta šeikeri.

Blender Bottle SportMixer šeikeris ir izgatavots no droša plastikāta, kas nesatur BPA (bisfenolus) *un ftalātus **, tas ideāli samaisīs ogļhidrātu, vitaminizētos dzērienus un elektrolītus, kā arī proteīna kokteiļus, smūtijus u.c. Tas vienmēr saglabā caurspīdību un izturību, neuzņem smaržas un neoksidējas.

Šeikerim ir īpašs, hipoalergēns SportGrip TM pārklājums, kas vienmēr nodrošina drošu saķeri pat ar mitru plaukstu.

Papildus ērtībai uz šeikera ir norādīts marķējums mililitros un uncēs.

Šeikera komplektācijā ietilpst ķirurģiskā nerūsējošā tērauda putošanas bumbiņa, kas ideāli samaisīs ogļhidrātu, vitaminizētos dzērienus un elektrolītus, kā arī proteīnu kokteiļus, smūtijus u.c. Putošanas bumbiņu var neizņemt no šeikera, tas neietekmēs dzēriena garšu.  Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Šeikera ražošanā izmantotā krāsa nesatur smagos metālus, toksiskus elementus un šķīdinātājus.

*Bisfenols A - vairāk kā 700 veiktajos pētijumos pierādīts, ka bifenols A ir viens no diabēta un aptaukošanās cēloņiem. Sevišķi kaitīgs zēniem, jo pēc struktūras tas ir līdzīgs estrogēniem (sieviešu hormoniem).
*Ftalāti no plastika viegli izdalās ārējā vidē, cilvēka organismā nokļūst ar pāŗtiku, caur ādu un ieelpojot, tiem ir negatīva ietekme uz plaušu elpošanas sistēmu un tie kairina nieres un aknas. Ftalāti sakrājas cilvēka organismā, tas negatīvi ietekmē  hormonālo fonu.

 

Jaunumi

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.