Gī sviests Bioloģiskais 300g GHEE

Pieejamība:nav noliktavā 0 prece (s)
Preces kods:4425
16,37 €
Gī sviests Bioloģiskais 300g GHEE Augstākas kategorijas dzidrināts Gī jeb Ghi sviests kas tiek ražots no bioloģiskā govs sviesta. Nesatur laktozi, ĢMO, lauksaimniecības piesārņojumus, mākslīgas piedevas, konservantus, krāsvielas, glutēnu (lipekli), cukuru, sāli, soju.
Paziņot man

Gī sviests Bioloģiskais 300g

Augstākās kategorijas dzidrināts Gī jeb Ghi sviests, kas tiek ražots no bioloģiskā govs sviesta. Bioloģisko Gī sviestu ražo no piena, ko savāc no brīvi turētām govīm, kas ēd svaigu zāli, nesaņem antibiotiķus un hormonus.  

Gī ir dzidrināts sviests jeb sviesta tauki bez laktozes un citiem piemaisījumiem. Tam ir maiga sviesta garša un smarža, un cepšanai to vajag uz pusi mazāk nekā parastā sviesta, tādēļ ar nelielu daudzumu Gī sviesta pietiks ilgam laikam.

Ajurvēdā uzskata Gī par vienu no uzturlīdzekļiem, kas uzlabo veselību. Uzskata, ka Gī nomierina visas trīs došas, stiprina ķermeni, uzlabo atmiņu un citas prāta funkcijas, kā arī pagarina mūžu. Labvēlīgi ietekmē acis, veicina gremošanu un pasargā ķermeni no dažādām slimībām.  Ajurvēdas tekstos ir sacīts, ka Gī palīdz uzturēt optimālu skābes līmeni kuņģī un dziedēt kuņģa gļotādu.

Nesatur laktozi, ĢMO, lauksaimniecības piesārņojumus, mākslīgas piedevas, konservantus, krāsvielas,  glutēnu (lipekli), cukuru, sāli, soju. Ražots Rietumeiropas tirgum.

Jaunumi

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.