Gī sviests Bioloģiskais 300g GHEE

Pieejamība:ir noliktavā 10 prece (s)
Preces kods:MH007
Ierobežot piedāvājums:
Vecā cena:
16,33 €
Īpaša atlaides cena:
13,88 €
Tu esi ietaupījis:
-2,45 €
Pasteidzieties! Atlicis tikai
  10 vienības!
0
  prece(s), kas jau ir iegādāti
Gī sviests Bioloģiskais 300g GHEE Augstākas kategorijas dzidrināts Gī jeb Ghi sviests kas tiek ražots no bioloģiskā govs sviesta. Nesatur laktozi, ĢMO, lauksaimniecības piesārņojumus, mākslīgas piedevas, konservantus, krāsvielas, glutēnu (lipekli), cukuru, sāli, soju.

Apraksts

Gī sviests Bioloģiskais 300g

Augstākās kategorijas dzidrināts Gī jeb Ghi sviests, kas tiek ražots no bioloģiskā govs sviesta. Bioloģisko Gī sviestu ražo no piena, ko savāc no brīvi turētām govīm, kas ēd svaigu zāli, nesaņem antibiotiķus un hormonus.  

Gī ir dzidrināts sviests jeb sviesta tauki bez laktozes un citiem piemaisījumiem. Tam ir maiga sviesta garša un smarža, un cepšanai to vajag uz pusi mazāk nekā parastā sviesta, tādēļ ar nelielu daudzumu Gī sviesta pietiks ilgam laikam.

Ajurvēdā uzskata Gī par vienu no uzturlīdzekļiem, kas uzlabo veselību. Uzskata, ka Gī nomierina visas trīs došas, stiprina ķermeni, uzlabo atmiņu un citas prāta funkcijas, kā arī pagarina mūžu. Labvēlīgi ietekmē acis, veicina gremošanu un pasargā ķermeni no dažādām slimībām.  Ajurvēdas tekstos ir sacīts, ka Gī palīdz uzturēt optimālu skābes līmeni kuņģī un dziedēt kuņģa gļotādu.

Nesatur laktozi, ĢMO, lauksaimniecības piesārņojumus, mākslīgas piedevas, konservantus, krāsvielas,  glutēnu (lipekli), cukuru, sāli, soju. Ražots Rietumeiropas tirgum.

Atsauksmes

Facebook komentāri

Jaunumi

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.