Koenzīms Q10 100mg dabīgais 60kaps. Elvitaal Co-enzym Q10 100mg Dabīgas izcelsmes Koenzīms Q10 ar piperīnu.

Pieejamība:ir noliktavā 5 prece (s)
Preces kods:4482

Izmēri un svars

Preces svars: 100.0000G
32,93 €
Dabīgas izcelsmes Koenzīms Q10 ar piperīnu. Uztura bagātinātājs. 60 augu izcelsmes kapsulas. Satur dabīgu Koenzīmu Q10 kas tiek iegūts ar dabīgas fermentācijas metodi. Izmantotā izejviela ir identiska Q10 formai, kas sintezējas organismā. Koenzīma Q10 100% dabīga trans-forma nesatur sintētiskos cis-izomērus. Satur BioPerine™ Piperīnu – viens no visvairāk pētītajiem melno piparu komponentiem, kas uzlabo gremošanas enzīmu, kuņģa un zarnu trakta darbību, uzlabo asins apgādi visā gremošanas traktā. Ir izpētīts, ka piperīns uzlabo selēna, bēta-karotīnu, B grupas vitamīnu, kurkumīna un citu biologiski aktīvo vielu uzsūkšanās spēju. Nesatur: ĢMO, cis-izomērus, laktozi, soju, lipekli, piena produktus, krāsvielas, konservantus, smaržvielas, cukuru, raugu.

Elvitaal Co-enzym Q10 100mg  Dabīgas izcelsmes Koenzīms Q10 ar piperīnu.

Uztura bagātinātājs. 60 augu izcelsmes kapsulas.

  • Satur dabīgu Koenzīmu Q10 kas tiek iegūts ar dabīgas fermentācijas metodi. Izmantotā izejviela ir identiska Q10 formai, kas sintezējas organismā. Koenzīma Q10 100% dabīga trans-forma nesatur sintētiskos cis-izomērus.
  • Satur BioPerine™ Piperīnu – viens no visvairāk pētītajiem melno piparu komponentiem, kas uzlabo gremošanas enzīmu,  kuņģa un zarnu trakta darbību, uzlabo asins apgādi visā gremošanas traktā. Ir izpētīts, ka piperīns uzlabo selēna, bēta-karotīnu, B grupas vitamīnu, kurkumīna un citu biologiski aktīvo vielu uzsūkšanās spēju.
  • Nesatur: ĢMO, cis-izomērus, laktozi, soju, lipekli, piena produktus, krāsvielas, konservantus, smaržvielas, cukuru, raugu.

Koenzīms Q10 lielos daudzumos ir atrodams sirdī, plaušās un aknās. Cilvēkam, kļūstot vecākam, koenzīma Q10 daudzums organismā samazinās. Zemu koenzīma Q10 daudzumu organismā var izraisīt statīnu lietošana (zāļu grupa holesterīna līmeņa samazināšanai).

Koenzīmu Q10 mūsu organisms uzņem ar grūtībām. Bet pateicoties dabīgajam fermentācijas procesam, kura ietvaros Q10 tiek izņemts no rauga šūnām, tiek panākta lieliska aktīva koenzīma Q10 bioloģiskā pieejamība.

Izejvielas materiāls tiek fermentēts un ir identisks koenzīmam Q10, ko satur cilvēka organisms. Atšķirībā no mākslīgam formām tas nesatur bīstamo cis-izomēru un sintētiskas molekulas. Bīstamie cis-izomēri bieži vien atrodas sintētiskā Q10 izejvielā, kura parasti tiek ražota no tabakas rūpniecības atkritumiem.

  • Sastāvs      1 kapsulā
  • Koenzīns Q10 ubihinons**  100mg
  • (BioPerine™) bioperīns (Piper nigrum) 17mg
  • **Satur koenzīmu Q10 kas tiek iegūts ar dabīgas fermentācijas metodi.

Lietošana: 1 kapsula dienā  ēdienreizes laikā uzdzerot nelielu ūdens daudzumu.

Brīdinājumi : Lietošana grūtniecības vai zīdīšanas laikā nav ieteicama. Ja lietojat kādus medikamentus, pirms produkta lietošanas konsultējaties ar ārstu.

Sastāvdaļas: augu šķiedrvielas, dabīgas fermentācijas koenzīms Q10 ubihinons, augu izcelsmes kapsula (hidroksipropilmetilceluloze), Bioperīns™ melno piparu augļu ekstrakts (Piper nigrum), augu izcelsmes taukskābju magnija sāļi, pretsalipes viela (silīcija dioksīds).

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Glabāt sausā, vēsā vietā un cieši noslēgtā traukā.

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Jaunumi

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.