Lecitīns un fosfolipīdi 100kaps. Elvitaal LECITHINE 1200 mg

Pieejamība:ir noliktavā 12 prece (s)
Preces kods:4502

Izmēri un svars

Preces svars: 230.0000G
34,81 €
Lecitīns pa 1200mg šķidrā formā, mīkstās liellopu želatīna kapsulās. Satur 61% fosfolipīdu. Pievienojot uzturam neapstrādātu, šķidru lecitīnu uzlabojas dzīvībai svarīgo vitamīnu (A,E,D3, K2) asimilācija un izmantošana šūnu līmenī. Ražots no sojas pupām, kas nav ģenētiski modificētas. Nesatur: ĢMO (ģenētiski modificētus organismus), lipekli, laktozi, raugu, mākslīgas krāsvielas, aromātvielas un garšas. Iepakojums nesatur BPA (bisfenolu A).

Elvitaal LECITHINE 1200mg.   Svaigs Lecitīns šķidrā formā. 100 kapsulas.

Dabīgais Lecitīns ar augstu fosfolipīdu saturu un vitamīnu E, kas sniedz neaizstājamās struktūrvielas nervu audiem, galvas smadzeņu šūnām, aknas šūnām un plaušu alveolām.

 • Satur svaigu, nerafinētu Lecitīnu šķidrā formā ar 61% fosfolipīdu koncentrāciju.
 • Satur dabīgu vitamīnu E, kas palīdz saglabāt lecitīnu aktīvā formā.
 • Ražots no sojas pupiņām, kas nav ģenētiski modificētas vai apstrādātas ar ģenētiski izmainītiem organismiem.
 • Mīkstās, Kosher sertificētas želatīna kapsulās nekairina gremošanas traktu, tos viegli norīt.
 • Ieteicams lietošanai grūtniecēm un zīdītājam.
 • Nesatur: ĢMO (ģenētiski modificētus organismus), lipekli, laktozi, raugu, mākslīgas krāsvielas, aromātvielas un garšas.
 • Iepakojums nesatur kaitīgu BPA (bisfenolu A).

Sastāvs 

1 kapsulā

Lecitīns

1200mg

Fosfolipīdi 61%

612mg

Dabīgs vitamīns E

6mg α-TE 50% NRV*

*NRV% - no uzturvielu atsauces vērtības.

 

 

 

 

 

 

 

 

Lietošana: 1 līdz 3 reizēm dienā 1 kapsula ēdienreizes laikā, uzdzerot nedaudz ūdens.

Brīdinājumi: Produkts satur no sojas pupām iegūtas sastāvdaļas. Nelietot produktu komponentu individuālas nepanesības gadījumā. Ja lietojat kādus medikamentus, pirms produkta lietošanas konsultējaties ar ārstu.

Sastāvs: sojas lecitīns, kapsulas apvalks (liellopu želatīns, Kosher sertificēta želatīna kapsula), mitrumuzturētājs (glicerīns), attīrīts ūdens, dabīgas izcelsmes E vitamīns D-alfa-tokoferols (no sojas eļļas).

Lecitīnā sastāvā ir divi galvenie savienojumi – inozitols un fosfatidilholīns, kas piedalās nervu impulsa regulācijā nervu šūnās. Fosfolipīdi ir lipīdu grupa, kas ir galvenais visu organisma šūnu (arī aknu un smadzeņu šūnu) membrānu būves elements. Galvenā fosfolipīdu sastāvdaļa ir fosfatidilholīns, kas piesātina organismu ar vitāli svarīgu holīnu.

Galvas un mugurkaula smadzenēs, ka arī nervu izolējošo audu sastāvā ir 66% lecitīna. Izkaisītās sklerozes slimniekiem ir samazināts lecitīna daudzums mielīna apvalkos, kas 30% sastāv no lecitīna. Tikai Lecitīna klātbūtne var nodrošinat normālas nervu sistēmas funkcijas un pareizu smadzeņu šūnu darbību.

Ja cilvēka organismā trūkst fosfolipīdu, tas atsauksies ar uzmanības un atmiņas pasliktināšanos, nogurumu, nervu stresu. Ļoti bīstams ir lecitīna deficīts jaundzimušiem un maziem bērniem, jo spēlē ļoti svarīgu lomu viņu attīstībā.

Lecitīns – tas ir galvenais materiāls, no kura sastāv aknas un materiāls bojāto aknas šūnu atjaunošanai.

Holīns palīdz nodrošināt veselīgu vielmaiņu aknās, kas dod iespēju pareizi izmantot un izvadīt no organisma dažādus taukus, lieku holesterīnu un homocisteīnu.

Lecitīns ir galvenais transports vitamīnu un ārstniecisko vielu piegādei šūnām. Lecitīna deficīts organismā var novest pie vitamīnu trūkuma un ārstniecības līdzekļu efektivitātes samazināšanās.

Lecitīns ir fosforskābes avots, tāda fosforskābe ir ļoti vajadzīga ķermeņa enerģijas izstrādē un glabāšanā ATF molekulā. 

 

Lecitīnu šķidrā formā ar vitamīnu E ir ieteicams lietot gadījumos, kas liecina par Holīna deficītu:

 • ​Aknu taukainā distrofija, tauku nogulsnēšanās aknās.
 • Iekaisuma procesi aknās un žultspūsli, žults akmeņi.
 • Taukos šķīstošo vitamīnu A, E, D3, K2 trūkums organismā.
 • Paaugstināts holesterīna vai homocisteīna līmenis asinīs.
 • Aizkaitināmība, galvassāpes, troksnis ausīs.
 • Depresija, fobijas, atmiņas traucējumi, bezmiegs, asinsrites traucējumi.
 • Nepanesība pret treknu pārtiku.
 • Personām ar 2 tipa diabētu vai insulīna rezistenci.

Paaugstinātas holīna devas ir ieteicamas cilvēkiem ar paaugstinātu fizisku un garīgu slodzi, aterosklerozi, 2 tipa diabēta vai hepatīta gadījumā. Obligāti holīnu vajag uzņemt papildu cilvēkiem kas lieto alkoholu, sulfanilamīda preparātus un estrogēnus (pret auglības hormonus).

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Jaunumi

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.