Selēns organiskais 100kaps. SELENIUM 100mcg

RažotājsProviform
Pieejamība:ir noliktavā 2 prece (s)
Preces kods:4412

Izmēri un svars

Preces svars: 150.0000G
29,46 €
Satur selēna organisko formu L-selēnometionīnu, ko cilvēka organisms spēj dabīgi uzņemt un efektīvi uzkrāt. Katra tablete satur 100 mkg organiskā selēna. Nesatur: ĢMO, krāsvielas, konservantus, glutēnu, cieti, laktozi, soju, raugu. Viena no cilvēka organisma šūnu sastāvdaļām ir selēnometionīns, tāpēc mūsu organisms var viegli izmantot tādu selēnu veselības uzlabošanai.

Organiskais selēns.

 • Satur selēna organisko formu L-selēnometionīnu, ko cilvēka organisms spēj dabīgi uzņemt un efektīvi uzkrāt.
 • Katra tablete satur 100 mkg organiskā selēna.
 • Nesatur: ĢMO, krāsvielas, konservantus, glutēnu, cieti, laktozi, soju, raugu.

Viena no cilvēka organisma šūnu sastāvdaļām ir L-selēnometionīns, tāpēc mūsu organisms var viegli izmantot tādu selēnu veselības uzlabošanai. No organiskā selēna organisms spēj efektīvi ražot svarīgāko šūnu aizsardzības vielu glutationperoksidāzi, kas cīnās pret šūnu mutāciju un palīdz ātrāk atjaunot spēkus pēc smagām slimībām. Selēns pasargā šūnas no gaisa piesārņojuma, cigarešu dūmu un jonizējošās radiācijas nelabvēlīgās ietekmes.                                 

Selēns neļauj bojāt veselās šūnas un iznīcina brīvos radikāļus, kas pastiprināti veidojas organismā dažādu slimību laikā.Organiskais selēns saista dažādus smagos metālus, kas tiek izvadīti no organisma.                                                       

Organiskais selēns veicina pareizu šūnu imūnsistēmas darbību, aizsargā šūnas pret oksidāciju un ar to saistītu šūnu mutāciju.Organiskais selēns veicina pareizu vairogdziedzera šūnu un hormonu darbību.

Pētījumi liecina, ka reģionos, kuru augsnē un uzturā ir mazāk selēna, vairāk iedzīvotāju slimo ar plaušu, prostatas, krūts, barības vada un kuņģa vēzi.

Kad ir ieteicams lietot organisko selēnu SELENIUM 100mcg ?

 • Selēns ir īpaši nepieciešams cilvēkiem, kuri slimo ar infekcijas un/vai alerģiskām slimībām (bronhiālā astma, hroniskā obstruktīvā plaušu slimība, saistaudu patoloģija, atrīti).
 • Onkoloģijas gadījumā, īpaši uzreiz pēc ķīmijterapijas. 
 • Cilvēkiem, kas nevar uzņemt organisko selēnu ar jūras veltēm.
 • Lai novērstu selēna nepietiekamību, jālieto 3 mēnešus vienu reizi gadā.
 • Cilvēkiem ar vairogdziedzera disfunkciju (hipotireoze, tireotdīts)
 • Sievietēm menopauzes periodā.
 • Bieži slimojušiem pusaudžiem no 12 gadu vecuma.

Ir pierādīts, ka selēns piedalās novecošanas procesu palēnināšanā, un aizsargā pret dažām vēža formām. Selēna deficīts pasliktina pašsajūtu un dzīves kvalitāti, mazina sociālo un ekonomisko produktivitāti, palielina risku saslimt ar dažādām slimībām, tajā skaitā ar sirds-asinsvadu, onkoloģiskajām, kaulu-deformējošām un citām slimībām.

Selēna deficīta gadījumā samazinās selēna un gandrīz 30 dažādu selēnenzīmu līmenis organismā, kas izraisa mitohondrālo disfunkciju. Mitohondriji ir organisma šūnu “spēkstacijas”, kas utilizē skābekli un ģenerē enerģiju, kura nepieciešama ne tikai bioloģisko procesu norisei un pašregulācijai, bet arī produktīvam dzīvesveidam. Daudzos pasaules zinātniskos centros noskaidrots, ka mitohondriālā disfunkcija rada dramatiskas sekas organismā, kuras izpaužas kā:

 • enerģijas nepietiekamība, mazspējas simptomi;
 • oksidatīvais stress un tā izraisītie bojājumi; atrofiski, distrofiski, deģeneratīvi, iekaisuma, toksiski un citi patoloģiski procesi;
 • zema organisma pretestības spēja; samazināta dzīvotspēja; palielināta kaitīgu faktoru ietekme; palielināts slimīgums, mazināta dzīvildze.

Lietošana: 1 tablete dienā pēc ēdienreizes, ar nelielu ūdens daudzumu.

Sastāvs 1 tabletē %RDA* Selēns (selēna L- metionīns) - 100mcg 182%

Sastāvs: selēns organiskā formā ( selēna L- metionīns), taukskābju magnija sāļi (augu izcelsmes), celuloze.*% RDA= % no ieteicamās dienas devas.

Nesatur: ĢMO, krāsvielas, konservantus, glutēnu, cieti, laktozi, soju, raugu, taukus, cukuru, atbilst jaunajiem ES drošības standartiem. 

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Jaunumi

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.