Zell Oxygen plus Dr.Wolz enzimatiskās rauga šūnas

RažotājsDr.Wolz Zell GmbH
Pieejamība:ir noliktavā 20 prece (s)
Preces kods:4401

Izmēri un svars

Preces svars: 480.0000G
15,85 €
Zell Oxygen plus Dr. Wolz enzīmus saturošas fermentētas rauga šūnas.To struktūra ir līdzīga cilvēku šūnu uzbūvei, tāpēc tās mums ir radniecīgas un saglabā dabisko aktivitāti un tām ir augsta biopieejamība.Viena ēdamkarote (10ml) satur aptuveni 65 miljardus svaigu enzīmu rauga šūnu.

Zell Oxygen® plus Dr. Wolz.  Sastāvā enzīmu saturošas rauga šūnas, mikroelementi, vitamīni, aminoskābes, minerālvielas veselīgām šūnu funkcijām.

Zell Oxygen® plus Dr. Wolz  -  bioaktīvu vielu kombinācija, dabisks vitālo substanču pagatavojums, lai saglabātu veselas šūnas (1).

Zell Oxygen® plus Dr.Wolz iedarbība ir pierādīta in vivo un in vitro eksperimentos. Katru dienu glāze ar dabisku, ārstējošu un šūnu aizsargājošu substanci!

Zell Oxygen® plus Dr. Wolz  nav vienkāršs aktīvo vielu maisījums, bet tas ir bioaktīvs dabisks vitālo substanču pagatavojums, kura pamatā ir labi pētītas enzīmu saturošas rauga šūnas.

  • To struktūra ir līdzīga cilvēku šūnu uzbūvei, tāpēc tās mums ir radniecīgas.
  • Enzīmus saturošas rauga šūnas rodas vairāku dienu laikā īpašā skābekļa- enzīmu fermentācijas procesā, ko izveidojis Dr. Wolz.Šis proces ir unikāls, jo tas saglabā enzimātisko rauga šūnu bioloģisko aktivitāti.
  • Tā kā enzīmus saturošās rauga šūnas nav ne karsētas, ne žāvētas, tad daudzas aktīvās vielas saglabā dabisko aktivitāti un tām ir augsta biopieejamība.
  • Viena ēdamkarote (10ml) satur aptuveni 65 miljardus svaigu enzīmu rauga šūnu.

Kāpēc Zell Oxygen plus Dr.Wolz enzīmu saturošas rauga šūnas nav salīdzināmas ar citiem raugiem?

  • maizes raugs turpina rūgt cilvēka ķermenī,
  • alus raugs ir alus darītavu blakusprodukts, ko silda, pārstrādājot pulverī, pārslās un tabletēs, tādējādi tajā nav enzīmu darbības,
  • enzīmu saturošas rauga šūnas pēc Dr. Wolz metodes rodas īpašos apstākļos ar augļu sulām, kuras bagātas ar vitamīniem un kviešu asnu ekstraktu, skābekļa klātbūtnē.

Tās kļūst bioaktīvas, bet ķermenī vairs nevairojas. Dr. Wolz® enzīmu saturošām raugu šūnām ir ļoti plānas sieniņas, tādēļ cilvēka organisms tās var vislabāk atpazīt un optimāli izmantot.

Dr. Wolz enzīmu saturošas rauga šūnas no ortomolekulārā viedokļa satur milzīgu skaitu bioloģiski aktīvu, dabisku šūnu sastāvdaļu. Katru dienu glāze ar vērtīgu, ārstējošu un šūnu aizsargājošu substanci! Visi raugi nav vienādi – Dr. Wolz enzīmu saturošām rauga šūnām piemīt sava īpatnība.

ZellOxygenplusaplis

 

 Kas ir enzīmi?

 Enzīmi ir olbaltumvielas, kas ķermenī nodrošina vielmaiņu. Tie ir nepieciešami gremošanai un veido jaunus bioloģiskus savienojumus, regulē vielmaiņu vai izvada “atkritumus”   no šūnām.

 Lai aizsargātu mūsu šūnas no oksidatīvā stresa (1).

 Lai stiprinātu organismu slodzes (slimības, stress) laikā.

  •  Lai mazinātu nogurumu un nespēku (3).
  •  Ja ir nesabalansēts uzturs (2).

 (1) Zell Oxygen® plus sastāvā esošais vitamīns B2 un E, kā arī selēns un cinks veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo nogurumu.

 (2) Sastāvā esošie vitamīni B1, B2, B6, B12, niacīns, pantotēnskābe un biotīns palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.

 (3) Vitamīns B2, B6, B12, niacīns un pantotēnskābe palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

 Lietošana: Zell Oxygen® plus ir koncentrāts, tāpēc to lieto atšķaidītu: 20-30 ml (2-3 pilnas ēdamkarotes) koncentrāta dienā atšķaida ar 200-270 ml dzēriena vai sulas pēc jūsu izvēles, lieto ēšanas laikā vai pēc ēdienreizes vienā reizē vai devu sadala vairākās lietošanas reizēs dienas laikā. Mēs iesakām lietot kopā ar ābolu sulu.Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī. Ražots Vācijā. Iepakojums: 250 ml

 

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Jaunumi

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.