Kolagēns skrimšļiem 

Kolagēns ir ķermeņa olbaltumviela, kas nodrošina skrimšļu, saišu un kaulu izturību un elastību, kolagēna šķiedras piesaista kalcija sāļus, hondroitīnu un glikozamīnu un aiztur tās audos. Kolagēns paaugstina locītavu izturību un saišu elastību, noņem sāpju sajūtu intensīvu sporta treniņu vai fizioterapijas laikā.

Apmēram 60% mūsu ķermeņa sastāv no saistaudiem, un aptuveni 80% šo saistaudu veido tieši kolagēns. Kolagēns ir  kā „līme”, kas satur kopā mūsu ķermeni un strādā kā amortizators. Kolagēnu mūsu ķermenis var ražot pats, taču intensīvi tas notiek līdz 25 gadu vecumam un tikai, ja organismā ir pietiekami daudz vajadzīgo aminoskābju, vitamīnu un minerālvielu. Kolagēna ražošanas tempi samazinās pie lielas fiziskas slodzes sportā vai pie smaga fiziska darba, arī ja organismā ir vajadzīgo aminoskābju, vitamīnu un minerālvielu trūkums.

Rezultāti 1 - 4 no 4rādīt:     katrā lapā
 • Top prece
  elvitaal-collageen-complex-500-gram2 kolagēns ādai un kauliem
  43,86 €
  COLLAGEN HYDROLYSAAT COMPLEX. 500g/76 porcijas. Kolagēna hidrolizāta komplekss satur augstu 90% kolagēna peptīdu koncentrāciju. Bagātināts ar kalcija, magnija un silīcija organiskām formām, ar dabīgu D3 vitamīnu un mežrozīšu ekstraktu. Peptan® ir...
 • Top prece
  Glikozamīns hondroitīns kolagēns, glikozamīns, hondroitīns locītavu veselībasi
  34,84 €
  Glikozamīna, hondroitīna un kolagēna maisījums pasargā locītavu skrimšļus no bojājumiem, baro un atjauno skrimšļaudus un kaulus. Stiprina locītavas un mugurkaula saites, nodarbojoties ar ārstniecisko vingrošanu un sportu, paātrina izveseļošanos pēc...
 • Atlaide
  Komplekts_3
  84,35 €
  80,13 €
  Atlaide
  Komplekts_3 Komplekts_3
  84,35 €
  80,13 €
  Komplekts locītavu atjaunošanai 2. Vitamīns C ar bioflavonoīdiem (60 kapsulas), organiskais cinks (60 kapsulas) un skrimšļu kolagēns ar glikozamīnu un hondroitīnu (180 tabletes) locītavu atjaunošanai.
 • Atlaide
  Komplekts_2
  59,74 €
  56,75 €
  Atlaide
  Komplekts_2 Komplekts_2
  59,74 €
  56,75 €
  Komplekts locītavām 2. Bioloģiski aktīvo vielu komplekts locītavu veselībai ar stipru pretiekaisuma darbību. Vitamīns C ar citrusu bioflavonoīdiem 100tabletes + Hondroprotektors ar skrimšļu kolagēnu, glikozamīnu un hondroitīnu 180 tabletes.
Rezultāti 1 - 4 no 4rādīt:     katrā lapā

Jaunumi