Zivju eļļa nerafinēta 

Tikai termiski neapstrādāta, nerafinēta savvaļas zivju eļļa satur vērtīgās omega 3 taukskābes dabīgā formā! Tikai savvaļas treknas zivs filejas eļļa dod mums iespēju saņemt EPS un DHS taukskābes nepieciešamo devu.

Nerafinēta treknas zivs filejas eļļa ir daudzreiz vērtīgāka par parasto apstrādāto zivju eļļu, tāpat kā nerafinēta olīveļļa ir vērtīgāka par rafinēto eļļu.

Linsēklu eļļā ir tikai alfa linolēnskābe, bet pilnīgi nav EPS un DHS - dzīvībai svarīgo taukskābju, tāpēc linsēklu vai citu augu eļļa nevar aizvietot nerafinētu zivju eļļu!  

Cilvēka organismā EPS un DHS neveidojas, tāpēc  vismaz 3 reizes nedēļā jāēd  200-300 gramu dziļūdens jūras zivju vai jālieto nerafinētu dziļūdens treknas zivs eļļu 1000-3000mg dienā.

Nepiesātinātās EPS omega-3 taukskābes palīdz samazinat iekaisumu  reimatoīdā artrīta, čūlainā kolīta, ādas slimību , Krona slimības ārstēšanā . DHS taukskābes nepieciešamas smadzeņu darbības uzlabošanai un depresijas mazināšanai. Šīm taukskābēm ir arī liela nozīme acs tīklenes un nervu šūnu pilnvērtīgai uzbūvei un darbībai.

Ražotājs:
Izvēlieties ražotāju
Rezultāti 1 - 5 no 5rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 5 no 5rādīt:     katrā lapā

Jaunumi