Klientu apkalpošanas tālrunis:
+371 28 353 585
Produktu Kategorijas
  • Grozā nav neviena produkta.
Par ManiVitamīni.lv Musu kvalitate

Mani Vitamīni

Tas nav vienkārši skaists nosaukums, tās ir pēc sastāva un efektivitātes pašas labākās bioloģiski aktīvās vielas, kuras es izvēlos sev un savai ģimenei un kuras iesaku saviem draugiem un kolēģiem. Tie tik tiešām ir mani vitamīni, kurus radījuši Šveices, Vācijas, Beļģijas un Holandes labākie farmaceiti, bioķīmiķi - nutriciologi un ārsti.

Tā ir arī mana vairāk kā 10 gadus ilgā nutriciologa – tehnologa pieredze, kurā ar prieku dalos gan ar saviem klientiem, gan draugiem un kolēģiem. Esmu ne tikai uzņēmuma vadītāja, ne tikai speciālists, bet arī tāds pats domājošs cilvēks kā jūs, kurš meklē patiešām bioloģiski vērtīgus un efektīvus preparātus veselības un jaunības saglabāšanai. Tam, lai spētu būt laimīga sieviete, nenogurstoša mamma un lai nepārtraukti pilnveidotos savā specialitātē.

Jo mēs esam laimīgi, kad esam veseli, un esam veseli tad, kad esam laimīgi!

Aizmirstiet visu, ar ko Jūs biedēja iepriekš — “jūsu vecumā tas vairs nepalīdzēs”, “ jums ir hroniska saslimšana un nav jēgas vairs kaut ko mainīt”, “kādēļ gan meklēt kaut ko jaunu, viss taču ir vienāds”, “jums var palīdzēt tikai zāles no ķīmiskām vielām”!

Ir tikai viens vissvarīgākais mūsu organisma likums, kuram ir pakļauts ikkatrs cilvēks, no prezidenta līdz sētniekam, no dzimšanas līdz nāvei, katrs orgāns, katra mūsu organisma dzīvā šūniņa.

Tas ir “barības bāzes” likums, kurš nosaka savlaicīgu nepieciešamo strukturālo komponentu( bioloģiski aktīvo vielu) nokļūšanu organismā, lai veidotu tajā jaunas, veselas šūnas un ātri iznīcinātu vecās, slikti funkcionējošās šūnas. Tieši tas mums dod veselību, garu mūžu un pat asu prātu, un veselu psihi.

Šveicē tādu pieeju veselības saglabāšanā un atjaunošanā izmanto jau vairāk kā 25 gadus. Gadu gaitā apmeklējot dažādus ar savu specialitāti saistītus seminārus Šveicē, es pārliecinājos par to, ka pieredzes bagāti ārsti, zinātnieki, farmaceiti un bioķīmiķi savas veselības uzturēšanai vienmēr izmanto tieši bioloģiski aktīvas vielas. Īpaši mani iepriecināja ārsti- onkologi, kuri dienā lieto vismaz 2 līdz 16 bioloģiski aktīvās vielas, un kā likums sporto, jo Rietumeiropā taču pacients nekad neuzticēs savu ārstēšanu slimīgam, savu veselību  nesaudzējošam ārstam vai dietologam.

Tāpēc es jums piedāvāju pašas un manu Eiropas kolēģu pārbaudītus preparātus, kuri tiek ražoti no izejvielām, kas tiek pakļautas visstingrākajai kvalitātes kontrolei – molekulārajai diferenciācijai, un ir paredzēti izplatīšanai tikai Rietumeiropas valstīs.

 

Laipni aicināti veselīgā, bioloģiski aktīvā dzīvē!

 

Ar patiesu cieņu,

Jūsu nutriciologs

Lojālo klientu atlaižu statusi
Mūsu klientu privilegijas

Mēs veidojam uz savstarpējas uzticības balstītas ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem un esam patiesi gandarīti palīdzot mūsu klientiem uzlabot veselību!

Uzzināt vairāk
Musu kvalitāte
Mūsu kvalitāte

Uzzini kāpēc izvēlēties Mani Vitamīni. Mums ir svarīgi, lai mūsu sadarbība būtu pozitīva un produktīva un Jūs saņemtu tieši to risinājumu un pakalpojumu klāstu, kurš Jums vajadzīgs.​​

Lasīt vairāk

Mani Vitamīni

sertificēti un reģistrēti PVD

SIA Mani Vitamīni ir dibināta 2011. gadā ar velmi apvienot dabā un zinātnē radītas bioloģiski aktīvās vielas, kas palīdz stiprināt cilvēku veselību un uzlabot dzīves kvalitāti.

Jau 10 gadus mēs nemitīgi strādājam lai nodrošinātu mūsu klientus ar augstākas kvalitātes vitamīniem, sporta un diētisku pārtiku.

Mūsu ieguldījumi vitamīnu izejvielu kvalitātes kontrolē ļauj mums būt konkurētspējīgiem tirgū un piedāvāt ne tikai augstās efektivitātes produktus, bet arī pilnīgi nekaitīgus un bez alergēniem.

Uzņēmums SIA Mani Vitamīni ir sertificēts un reģistrēts PVD (pārtikas un veterinārajā dienestā). Mūsu interneta veikalā piedāvātie uztura bagātinātāji, sporta vai diētiska pārtika ir reģistrēti PVD (pārtikas un veterinārajā dienestā).

Mums uzticas un pielieto mūsu uztura bagātinātājus ne tikai ārsti bet arī specialisti veselības un skaistumkopšanas jomā.

Mēs pieradījām vitamīnu produkcijas efektivitāti un drošību 10 gadu produktīvās darbības laikā. Mūsu vitamīnus, minerālvielas, ekstraktus un citas veselības preces veiksmīgi pielieto savā praksē ārsti endokrinologi, ginekologi, ģimenes ārsti, traumatoloģi, uztura specialisti, dietologi, psihologi, sporta ārsti. Tas palīdz efektīvi un dabiski uzlabot pacientu veselību un dzīves kvalitāti.

 

Visiem mūsu Rietumeiropas ražotājiem ir augstākā līmeņa sertifikācija.

certificates

Mūsu ražotaji

Produkti augstākas kvalitātes