Klientu apkalpošanas tālrunis:
+371 28 353 585
Produktu Kategorijas
  • Grozā nav neviena produkta.

ManiVitamini.lv

Ādas veselība, Labsajūta, Labsajūta un enerģija, Veselībai, Visi raksti, Vitamīni un Minirālvielas

Kādi dabiskie antioksidanti ir nepieciešami cilvēkiem?

Daba ir radījusi universālas molekulas – antioksidantus, lai aizsargātu organismu no slimībām un priekšlaicīgas novecošanas.

Ja mēs esam pakļāvuši ķermeni brīvo radikāļu ietekmei un oksidēšanās procesam, mums ir jādod ķermeņa šūnām dabiskus antioksidantus, lai atjaunotos. Tikai tā mēs varam uzlabot dzīves kvalitāti un saglabāt spēcīgu ķermeni un gaišu prātu.

Lasīt vairāk

Labsajūta, Pret novecošanas, Veselībai, Visi raksti

Kas notiek, ja organismā trūkst antioksidantu? Kā šūnu oksidēšanās izraisa slimības?

Mūsdienīga dzīvesveida dēļ ievērojami palielinās ķermeņa šūnu oksidēšanās, un tādēļ ķermeņa aizsardzības sistēmas izzūd. Tas ir tāpēc, ka lielākā daļa cilvēku tagad dzīvo betona mājās, kas ir pilnas ar sintētiskām un toksiskām lietām (plastmasa, akrils, teflons, poliesters). Un gaiss aiz loga ir piesātināts ar svinu un benzopirēnu.

Lasīt vairāk

Ādas veselība, Imunitātes stiprināšana, Labsajūta, Veselībai, Visi raksti

Kāds astaksantīns ir noderīgākais veselībai? Kā izvēlēties astaksantīnu?

Kāds ir labākais dabīga astaksantīna avots?

Šobrīd mikroaļģes Haematococcus pluvialis ir labākais astaksantīna avots pateicoties to kvalitātei. Mikroaļģes satur veselus 38 gramus astaksantīna uz 1 kg aļģu, kas ir daudz vairāk nekā citos avotos (sarkanajās zivīs).

Lasīt vairāk

Labsajūta, Veselībai, Visi raksti

Kā astaksantīns aizsargā organismu no iekaisumiem un novecošanās? Kāpēc astaksantīns ir spēcīgāks par citiem antioksidantiem?

Kāpēc astaksantīns ir efektīvāks par vitamīniem un citiem antioksidantiem?

Astaksantīnam ir unikāla struktūra – tas darbojas gan iekš šūnas, gan ārpus tās. Tādējādi astaksantīns ir 550 reizes spēcīgāks par E vitamīnu un 6000 reires spēcīgāks par C vitamīnu. Tas ir 10 reizes efektīvāks par tādiem antioksidantiem kā zeaksantīns, luteīns un beta karotīns.

Lasīt vairāk

Gripas sezona, pret vīrusiem, Imunitātes stiprināšana, Labsajūta, Veselībai, Visi raksti

Kā astaksantīns cīnās ar iekaisumu COVID-19, gripas un pneimonijas gadījumā?

COVID-19. Antioksidantus izmanto medicīnā, lai atvieglotu slimības gaitu un atjaunotu spēku pēc tās. Astaksantīna lietošana ir īpaši efektīva atveseļošanas procesam, pateicoties tā unikālajai struktūrai un spējai darboties gan iekš šūnas, gan ārpus tās.

Lasīt vairāk

Labsajūta, Pret novecošanas, Veselībai, Vīrieša hormonālais līdzsvars, Visi raksti

Brīnumains augs, kas atjauno vīriešu un sieviešu seksualitāti. Peruanas Makas sakne.

Laba intīma dzīve un dzimumtieksme sniedz vitalitātes un radošuma enerģiju ne tika vīriešiem, bet arī sievietēm. Tagad nav jāsamierinās ar to, ka dzimumtieksme pazūd pēc 3 vai 5 laulību gadiem, ka seksuālo tieksmi nomāc stress darbā.

Lasīt vairāk

Ādas veselība, Asinsvadu veselība, Labsajūta, Pret novecošanas, Sirds un asinsvadu veselība, Veselībai, Visi raksti

Dabiskā E vitamīna nozīme veselībai. Tokoferoli, tokotrienoli. Vitamīna E trūkuma pazīmes.

E vitamīns ir viens no svarīgākajiem vitamīniem jaunības un ķermeņa veselības uzturēšanai, kas cilvēka organismam ir vajadzīga katru dienu. Bet labums veselībai ir iespējams tikai ar dabīgām vitamīnu formām.

Lasīt vairāk

Gripas sezona, pret vīrusiem, Herpess vīruss, aukstumpumpa, Imunitātes stiprināšana, Specialie preparāti, Veselībai, Visi raksti

Zinātnieki un ārsti runā par sudraba priekšrocībām.

Dr Roberts Bekers – pētot sudraba iedarbību kaulu slimību ārstēšanā, ārsts atklāja, ka fibroblastu šūnas sudraba jonu ietekmē dediferencējas (kļūst parastas, nevis viena specifiska v eida). Šūnas ātri vairojas un ražo daudzas primitīvas šūnas, kas palīdz atjaunot audus, kas būtubojātas  šajā vietā.

Lasīt vairāk