Klientu apkalpošanas tālrunis:
+371 28 353 585
Produktu Kategorijas
  • Grozā nav neviena produkta.

Dopings

SPONSER SPORT FOOD ražō tikai pārbaudītu un sertificēto sporta uzturu, kas 100% atbilst WADA antidopinga noteikumiem!

Dopinga kontrole

SPONSER SPORT FOOD ražō tikai pārbaudītu un sertificēto sporta uzturu, kas 100% atbilst WADA antidopinga noteikumiem! Tā pēc profesionālie sportisti un olimpiskas vienības lieto Šveices sporta uzturu stārptautiskās sacensībās.

Lai aizstāvētu un veicinātu tīru un godīgu sportu, pasaulē ir izveidoti vienoti noteikumi cīņai pret dopingu. Katra sportista un trenera pienākums zināt un ievērot šos noteikumus. Antidopinga noteikumi ir aprakstīti Pasaules Antidopinga kodeksā.

KAS IR DOPINGS?

Tās ir ķimiskās vai dabīgas vielas, zāles, vai daži uztura bagātinataji, kas ir WADA dopinga sarakstā. Aizliegtas vielas, tās metabolītu vai marķieru klātbūtne paraugā, kas ņemts no sportista ķermeņa.

Ka arī dopings ir viens vai vairāki Pasaules Antidopinga kodeksā norādītie antidopinga noteikumu pārkāpumi. Visi dokumenti ir pieejami Pasaules Antidopinga aģentūras (World Anti-Doping Agency, WADA) mājaslapā www.wada-ama.org, vai Latvijas nacionālās antidopinga organizācijas mājaslapā.

KĀPĒC DOPINGS IR AIZLIEGTS?

Lai nodrošinātu godīgu, taisnīgu sacensību norisi un vienlīdzīgo konkurenci starp visiem sportistiem. Medicīnisko preparātu un dopinga metožu pielietošana var būt bīstama sportista veselībai, ar dažādām nopietnām blakusparādībām.