Klientu apkalpošanas tālrunis:
+371 28 353 585
Produktu Kategorijas
  • Grozā nav neviena produkta.

Imunitātes stiprināšana, Veselībai, Visi raksti

Kā sudrabs ietekmē imunitāti?

koloidālais sudrabs

Sudraba ietekmē palielinās A, M, G klases imūnglobulīnu daudzums, palielina imūnšūnu T-limfocītu procentuālais daudzums asinīs.

“Sudrabs ir ne tikai metāls, kas spēj iznīcināt baktērijas, bet arī mikroelements, kas ir nepieciešama jebkura dzīvā organisma audu sastāvdaļa. Cilvēka ikdienas uzturā vajadzētu būt vidēji 80 mcg sudraba.

Lietojot jonu sudraba šķīdumus, tiek aktivizēti vielmaiņas procesi cilvēka ķermenī, – skaidro Oļegs MOSINS, ķīmijas zinātņu kandidāts, Maskavas Valsts smalko ķīmisko tehnoloģiju federālās valsts budžeta izglītības iestādes pētnieks.

Izpētot sudraba īpašības, izrādījās, ka izšķiroša loma ir pozitīvi uzlādētajiem sudraba Ag + joniem. Sudraba katijoni nomāc mikroorganisma šūnu fermenta aktivitāti, kas nodrošina skābekļa apmaiņu vienšūņos, patogēnās baktērijās, vīrusos un sēnītēs.

Pēc zinātnieka A.I. Voinara darbiem tika konstatēts, ka dzīvnieku un cilvēku ķermenī sudraba saturs ir 20 μg uz 100 g sausas masas. Visvairāk sudraba ir smadzenēs, endokrīnajos dziedzeros, aknās, nierēs un skeleta kaulos.

Sudrabs ir ne tikai metāls, bet arī svarīgs ķermeņa mikroelements, kas nepieciešams normālai endokrīno dziedzeru, smadzeņu un aknu darbībai. “

imunitāte

Sudraba jonu pretmikrobu iedarbību 19. gadsimtā noteica Šveices botāniķis Karls Negels. Viņš atklāja, ka sudraba joni spēj iznīcināt plašu (vairāk nekā 650 sugu) patogēnu baktēriju, sēnīšu, vīrusu iedarbību, neietekmējot derīgās baktērijas. Turklāt patogēni mikroorganismi nespēj attīstīt izturību pret sudraba joniem.

Sudraba joni piedalās ķermeņa vielmaiņas procesos. Sudraba ietekmē oksidatīvās fosforilēšanas intensitāte smadzeņu mitohondrijos dubultojas, palielinās arī nukleīnskābju saturs, kas uzlabo smadzeņu darbību.

Sudrabs ir nepieciešams normālai iekšējo orgānu un sistēmu darbībai, kā arī spēcīgs līdzeklis, kas palielina imunitāti un aktīvi ietekmē patogēnās baktērijas un vīrusus. Ja koncentrācija ir 0,05-0,1 mg / l, sudrabs atjauno asins iedarbību un labvēlīgi ietekmē fizioloģisko procesu gaitu organismā.

Tikai sudraba nitrāts var būt bīstams cilvēkiem; šāda veida sudrabu nevar lietot iekšķīgi. Tieši šāda veida sudrabs (sudraba nitrāts) var padarīt ādu zilu.

Atstājiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Aizpildiet obligātus laukus atzīmētus ar *