Klientu apkalpošanas tālrunis:
+371 28 353 585
Produktu Kategorijas
  • Grozā nav neviena produkta.

Ādas veselība, Imunitātes stiprināšana, Labsajūta, Veselībai, Visi raksti

Kāds astaksantīns ir noderīgākais veselībai? Kā izvēlēties astaksantīnu?

Kāds ir labākais dabīga astaksantīna avots?

Šobrīd mikroaļģes Haematococcus pluvialis ir labākais astaksantīna avots pateicoties to kvalitātei. Mikroaļģes satur veselus 38 gramus astaksantīna uz 1 kg aļģu, kas ir daudz vairāk nekā citos avotos (sarkanajās zivīs).

Kāpēc ir tik grūti iegūt astaksantīnu no pārtikas?

Savvaļas lasis satur 26 mg astaksantīna uz 1 kg filejas, savukārt forele tikai 6 mg astaksantīna uz 1 kg filejas.

Astaksantīna dienas deva pašsajūtas uzlabošanai ir no 4 mg līdz 12 mg. Lai no zivīm iegūtu 4 mg astaksantīna, jāapēd aptuveni 230 g neapstrādātas savvaļas laša filejas, taču tas parasti nav iespējams.

Kāpēc astaksantīns no mikroaļģēm ir efektīvāks par vitamīniem un citiem antioksidantiem?

Astaksantīnam ir unikāla struktūra, to var atrast gan iekš cilvēka ķermeņa šūnām, gan ārpus tām, kas paaugstina terapeitiskās iedarbības līmeni.

Tādējādi astaksantīns (kā antioksidants) ir 550 reizes spēcīgāks par E vitamīnu un 6000 reizes spēcīgāks par C vitamīnu. Tas ir 10 reizes efektīvāks par zeaksantīnu, luteīnu un beta karotīnu.

Astaksantīns uzlabo A, C, E vitamīnu, selēna un citu augu antioksidantu darbību, kas tiek iegūti no pārtikas vai augu ekstraktiem.

Kāpēc ABSOLUTE ASTAXANTHINE ir noderīgs veselībai?

Ir ļoti būtiski ņemt vērā, kur un ar kādu metodi mikroaļģes tika audzētas, kā arī kādā formā ir pats astaksantīns.

ABSOLUTE ASTAXANTHINE astaksantīns ir izgatavots no patentēta Nataxtin™ mikroaļģu ekstrakta. Šīs mikroaļģes tiek audzētas ar ekoloģisko metodi Atakamas tuksnesī Dienvidamerikā.

Astaksantīns ir izšķīdināts MCT eļļā, kas ir ļoti labvēlīga aknu šūnām, un tiek izgatavota no kokosriekstu mīkstuma. Viena kapsula satur 4 mg neapstrādāta astaksantīna.

Astaksantīnu saturošā kapsula izšķīst tievajās zarnās, kas pasargā sstaksantīnu no kuņģa skābes iedarbības un uzlabo astaksantīna uzsūkšanos asinīs.

ABSOLUTE ASTAXANTHINE nesatur laktozi, lipekli, soju vai dzīvnieku izcelsmes produktus. Nav testēts uz dzīvniekiem. Kapsulas ir iepakotas videi draudzīgās stikla burkās.

Kāpēc ABSOLUTE ASTAXANTHINE ir izdevīgāks un to ir patīkamāk lietot?

Ja rēķina ieguvumus, lietojot astaksantīnu kapsulās, tad 1 kapsula (4 mg) astaksantīna maksā 0,68 centus, bet 4 mg astaksantīna no 230 gramiem savvaļas laša filejas maksā no 9 līdz 11 eiro.

Un, protams, akūtu slimību vai sliktas veselības gadījumā ēst neapstrādātu lasi ir ļoti grūti, savukārt izdzert 1-2 mazas astaksantīna kapsulas ar siltu tēju ir daudz vieglāk un patīkamāk.

Lasiet arī:

Kādi dabiskie antioksidanti ir nepieciešami cilvēkiem? Svarīgu antioksidantu saraksts.

Kā pareizi lietot un kombinēt antioksidantus? Ieteikumi antioksidantu lietošanai dažādu slimību gadījumos.

Kā astaksantīns cīnās ar iekaisumu COVID-19, gripas un pneimonijas gadījumā?

Kā astaksantīns aizsargā organismu no iekaisumiem un novecošanās? Kāpēc astaksantīns ir spēcīgāks par citiem antioksidantiem?

Kas notiek, ja organismā trūkst antioksidantu? Kā oksidēšanās izraisa slimības?

Atstājiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Aizpildiet obligātus laukus atzīmētus ar *