Klientu apkalpošanas tālrunis:
+371 28 353 585
Produktu Kategorijas
 • Grozā nav neviena produkta.

SPONSER

Šveices tehnoloģijas sportam un Jūsu veselībai

Sponser

Profesionāls sporta uzturs

Šveices uzņēmums SPONSER SPORT FOOD vairāk kā 30 gadus ražo profesionālus, luksusa klases sporta un diētiskos uztura produktus. Profesionāls sporta uzturs atbilst jaunākajiem Šveices pētījumiem bioķīmijas un nutricioloģijas jomā.

SPONSER SPORT FOOD darbību regulē pasaules nozīmīgākā veselības aizsardzības organizācija, tāpēc visi produkti tiek regulāri testēti augstākās kvalitātes standarta atbilstībai. Produktu ražošanai tiek izmantotas tikai augstākās kvalitātes sastāvdaļas, kuras ražo un sertificē Šveicē. Katram produktam tiek veikta pārbaude kvalitātes kontroles nodaļā, kur tiek noteikts to efektivitātes un drošības līmenis.

Visus SPONSER produktus izveido zinātniekibioķīmijas speciālisti un tiem piemīt augsta bioloģiskā vērtība. Kas nodrošina pilnvērtīgu  komponentu uzsūkšanos šūnu līmenī un veselīgas vielmaiņas atjaunošanos organismā. 

Ik gadus produkcijai tiek veikta antidopinga kontrole, lai tā atbilstu starptautiskās organizācijas WADA drošības un antidopinga prasībām. Starptautiskais drošības standarts visiem pārtikas produktu tirgotājiem. Eiropas Savienības valstīs tam ir ļoti liela nozīme.

SPONSER kompānija tiek atzīta kā kvalitātes un darba ētikas etalons (SGS ir pasaules līderis neatkarīgās ekspertīzes, pētījumu un sertifikācijas jomā). FSSC 22000 standartu atzīst organizācija „Globālā Pārtikas Nekaitīguma Iniciatīva”  

Sporta ārsti, treneri un sportisti augsti novērtē Šveices sporta uzturu par īsto efektivitāti un dabīgu sastāvu.

Šveices Dietologi un Bio-medicīnas Ārsti rekomendē SPONSER produktus veselīga, skaista un aktīva ķermeņa saglabāšanai mūsdienīga dzīvesveida apstākļos.

SPONSER SPORT FOOD sporta uztura priekšrocības:

 1. Bioloģiskā olbaltumvielu vērtība. Jo vairāk OSER, jo vērtīgāks veselībai ir produkts pēc olbaltumvielu bāzes. Pateicoties īpašam ražošanas paņēmienam, produkti saglabā visas organisma veselībai nepieciešamās neaizstājamās olbaltumvielu
 2. 100% tīrs aminoskābes L-karnitīna veids bez kaitīgā izomera D-karnitīna piejaukuma. Tādu L-karnitīnu ražo tikai Šveices kompānija Lonza.
 3. 100% dabīgs, ar enzīmiem apstrādātais proteīns, kas satur īsas aminoskābju ķēdes un pilnā apjomā uzsūcas organismā nesašķeltā veidā.
 4. Peptīdu formas aminoskābes, kas dabiski tiek uzņemti mūsu organismā šūnu līmenī.
 5. Dabīgo pārtikas šķiedru – prebiotiku avots, garantē prebiotiku labvēlīgo ietekmi uz cilvēka organismu.
  organisko un viegli asimilējamo minerālvielu avots, kas ietilpst katras šūnas sastāvā, regulē mikroelementu balansu un aizsargā pret osteoporozes attīstīšanos.
 6. Kvalitatīvs un drošs iepakojuma materiāls, kas nesatur toksiskās krāsvielas , Bisfenolu A un Ftalātus.
  nesatur bīstamos trans taukskābes, kas traucē barības vielu transportu šūnās, kas noved pie toksīnu uzkrāšanās aknās un citos orgānos.
 7. Nesatur ĢMO (ģenētiski modificētos organismus), kuru nekaitīgums vēl nav pierādīts, taču pastāv liela varbūtība kaitēt organismam, lietojot ĢMO.
 8. nesatur modificēto cieti, kas veicina straujāku tauku uzkrāšanos.
 9. 90% no produkcijas nesatur alergēnus (laktozi, soju, lipekli, raugu un citus).
 10. 90% no produkcijas var lietot veģetārieši un vegāni.

Bioloģiski aktīvie SPONSER produkti baro, atjauno un ai sargā organismu šūnu līmenī, palīdzot izvairīties no hronisku saslimšanu riska un organisma priekšlaicīgas novecošanas.