Klientu apkalpošanas tālrunis:
+371 28 353 585
Produktu Kategorijas
  • Grozā nav neviena produkta.

Gripas sezona, pret vīrusiem, Herpess vīruss, aukstumpumpa, Imunitātes stiprināšana, Specialie preparāti, Veselībai, Visi raksti

Zinātnieki un ārsti runā par sudraba priekšrocībām.

Dr Roberts Bekers – pētot sudraba iedarbību kaulu slimību ārstēšanā, ārsts atklāja, ka fibroblastu šūnas sudraba jonu ietekmē dediferencējas (kļūst parastas, nevis viena specifiska v eida). Šūnas ātri vairojas un ražo daudzas primitīvas šūnas, kas palīdz atjaunot audus, kas būtubojātas  šajā vietā.

Dr Roberts Bekers

Dr Bekers grāmatā CrossCurrents sīki izskaidro sudraba iedarbību: “Man bija arī pacients ar hronisku kaulu infekciju, kuram brūcē parādījās vēža audzējs. Viņš atteicās no amputācijas kā ārstēšanas un uzstāja, lai es ārstētu viņa infekciju ar sudraba metodi. Pēc trim mēnešiem infekcija tika kontrolēta un izrādījās, ka brūces vēža šūnas atkal bija normālas. Kad es pēdējo reizi dzirdēju par viņu astoņus gadus pēc ārstēšanas, viņš jutās lieliski … “.

Akadēmiķa L.A.Kulska darbi atklāja sudraba jonu darbības raksturu. Sudrabs saistās ar mikroorganismu šūnu DNS slāpekļa bāzēm, kā rezultātā tiek traucēta DNS stabilitāte un attiecīgi baktēriju, sēnīšu un vīrusu pasliktinās dzīvotspēja. Turklāt strauja sudraba jonu iekļūšana šūnā, citoplazmas membrānā, šūnu membrānas disfunkcija (bakteriostatiska iedarbība) un daudzu baktēriju enzīmu bloķēšana (bakteriolītiska iedarbība) izraisa neizbēgamu mikroorganismu nāvi.

Dr Harijs Margrafs – sudraba preparātu efektivitāte “Pateicoties pētījumiem, kas atvēra acis, sudrabs ir mūsdienu medicīnas brīnums. Antibiotika nogalina varbūt pusduci dažādu patogēnu, bet sudrabs nogalina 650. Tie neizraisa atkarību, sudrabs ir labākais cīnītājs pret mikrobiem no visa, kas mums ir. “

E.A. Halperīns – medicīnas praksē, izmantojot sudrabu kā pretmikrobu līdzekli, tika konstatēta saikne arī starp sudrabu un imunitātes veidošanos. Tātad, novērojot pacientus, kuri saņēma sudraba preparātus, es nonācu pie secinājuma, ka sudrabs, nonākot savienojumā ar retikuloendoteliālās sistēmas (RES) sistēmu spēj inficēt patogēnu. “

Pēc akadēmiķa A. Voinara domām, cilvēka ikdienas uzturā vajadzētu būt vidēji 88 mcg sudraba. Ķermeņa “sudraba rezerves” atrodas smadzenēs, endokrīnās dziedzeros, aknās, nierēs un skeleta kaulos. Sudraba joni cilvēka ķermenī nonāk ar dzeramo sudraba ūdeni un veidā.

Dabisks sudrabs (nevis sudraba nitrāts) nav toksisks, tas stimulē kaulu masas pieauguma procesu, paātrina bojātu audu sadzīšanu. Sudraba joni aktīvi piedalās dažādos vielmaiņas procesos, kas ir saistīti ar smadzeņu un kaulu funkcionēšanu, pozitīvi iedarbojas uz asinsriti.

Pētījumi liecina, ka sudrabs ir mikroelements, kas nepieciešams, lai cilvēka organisms normāli funkcionētu. Pētnieki konstatējuši, ka nav daudz pārtikas produktu, kuru sastāvā būtu sudrabs. Tas ir, piemēram, lauku vistu olas dzeltenumā. Ja trūkst sudraba, pavājinās organisma spēja pretoties dažādiem mikroorganismiem un vīrusiem.

Atstājiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Aizpildiet obligātus laukus atzīmētus ar *