Klientu apkalpošanas tālrunis:
+371 28 353 585
Produktu Kategorijas
  • Grozā nav neviena produkta.

Labsajūta, Sports, Visi raksti

Kā aminoskābes ietekmē testosterona līmeni asinīs. AMINO 12500 SPONSER

Cilvēki ar pietiekamu augšanas hormona un testosterona līmeni izskatās 10–15 gadus jaunāki par saviem vienaudžiem, un vīrieši augstu potenci un erekciju saglabā līdz sirmam vecumam.

Zinātnieki ir atklājuši, ka vīriešiem aminoskābes arginīns un ornitīns (vismaz 2000 mg dienā) palielina testosterona un augšanas hormona veidošanos. Arginīns kopā ar BCAA aminoskābēm aktivizē muskuļu augšanu, spēka un izturības sajūtu.

Kā darbojas aminoskābes arginīns un ornitīns?

Arginīns kalpo kā slāpekļa donors, kas ir būtisks ķermeņa muskuļu veidošanai un uzturēšanai. Aminoskābe L-arginīns paātrina bojāto audu aizaugšanu – brūču, cīpslu sastiepumu, kaulu lūzumu gadījumā, kā arī ir ieteicams traumu gadījumā.

Arginīns stimulē slāpekļa oksīda veidošanos, kas paplašina asinsvadus un palielina asins plūsmu dzimumloceklī, kas var uzlabot erekciju un var būt noderīgs dažu veidu impotences gadījumā.

Aminoskābe ornitīns uzlabo somatotropīna (augšanas hormona) ražošanu, kas sadedzina tauku krājumus pat naktī. Ornitīns veicina toksiskā amonjaka izvadīšanu no organisma. Tas arī aizsargā aknas no toksīniem, ko satur zāles un pārtika.

Kā darbojas augšanas hormons un testosterons?

Augšanas hormons ir atbildīgs par ķermeņa audu atjaunošanos, tas veicina muskuļu augšanu, samazina tauku līmeni, piedalās tauku sadedzināšanas procesos, darbojas kā mobilizators, kas palīdz uzturēt fizisko formu un būt enerģiskam.

Testosterons ir atbildīgs par vīriešu izturību, muskuļu izmēru, to izturību, kā arī aizsargā pret tauku veidošanos vēdera zonā un augšstilbiem un dod pārliecinātības sajūtu. Testosterons padara kaulus izturīgus, uzlabo ķermeņa tonusu un padara ādu elastīgu.

Testosterona līmenis vīriešiem samazinās no 30 līdz 35 gadiem par 1-2% procentiem gadā. Labs testosterona līmenis pasargā no daudzu novecošanas slimību attīstības.

Kā vitamīni B5 un B6 darbojas muskuļos?

B5 vitamīns ir būtisks virsnieru hormonu un neirotransmiteru veidošanai, kas sūta impulsus no neironiem uz muskuļu audiem. B5 vitamīns aktivizē fiziskas darbības veikšanu pēc domas par to, piemēram, rokas pacelšana, galvas pagriešana, tupēšana.

B6 vitamīnam ir izšķiroša loma muskuļu augšanā, un tas ir tieši saistīts ar olbaltumvielu molekulu absorbciju. Jo vairāk olbaltumvielu jūs ēdat, jo vairāk nepieciešams vitamīns B6. B6 vitamīns nodrošina normālu nervu un psihiskās sistēmas darbību, kas ir pārslogota ar intensīvu slodzi.

Atstājiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Aizpildiet obligātus laukus atzīmētus ar *