Klientu apkalpošanas tālrunis:
+371 28 353 585
Produktu Kategorijas
  • Grozā nav neviena produkta.

Labsajūta, Sports, Visi raksti

Kāpēc sportistam ir nepieciešami elektrolīti?

Mūsu ķermenim ir nepieciešami elektrolīti, lai šūnas spētu nodot signālu un muskuļi sarautos.

Elektrolīti ir nātrija, kalcija, hlora, magnija un kālija joni, kas atrodami asinīs, urīnā un šūnu šķidrumā. Tie rada labus apstākļus elektrisko impulsu vadīšanai nervos, muskuļos un sirdī.

Cilvēka ķermenim nepieciešami visu veidu elektrolīti, jo ūdens un elektrolītu līdzsvara traucējumi izraisa sirds un nervu sistēmas problēmas, kas var novest līdz pat krampjiem un sirdsdarbības apstāšanās.

Elektrolītu trūkums pārtikā un elektrolītu daudzuma zudums svīšanas dēļ sporta treniņu laikā vienmēr izraisa elektrolītu līdzsvara traucējumus.

Tāpēc sportistiem ir ieteicams dzert sporta dzērienus, kas satur elektrolītus pirms fiziskās slodzes, tās laikā un pēc tās. Tas kompensē elektrolītu zudumu un samazina daudzu traucējumu risku sirds un muskuļu darbā, kā arī uzlabo sportiskos rādītājus.

Ja jums ir augstas intensitātes slodzes un jūs sportojat vairāk nekā 2 stundas, jums noteikti ir nepieciešama papildu elektrolītu porcija.

Bet ir svarīgi atcerēties, ka ķermenis labi absorbē tikai organiskas elektrolītu formas! Šie elektrolīti (saistīti ar organiskām skābēm) uzlabo ne tikai sportiskos rādītājus, bet arī cilvēka veselību.

Atstājiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Aizpildiet obligātus laukus atzīmētus ar *